İdlib şehitlerine baş sağlığı ve Bahar Kalkanı Harekatına destek için Şavşat Jandarma İlçe Komutanlığına ziyaret.

06 Mart 2020, Cuma 197

Artvin Çoruh Üniversitesi Şavşat Meslek Yüksekokulu olarak İdlib harekatında şehit olan askerlerimize baş sağlığı ve Mehmetçiğimize destek olmak için Şavşat İlçe Jandarma Komutanlığına taziye ziyaretinde bulunduk.

Son günlerde, Milletimizin geleceği, ülkemizin bölünmez bütünlüğü, Misakı Milli sınırlarımızda terör tehdidini bitirmek, geleceğe daha güvenli bir yaşam içerisinde girmemiz için Mehmetçiğimizin vermiş olduğu kutsal ve çetin bir mücadeleye destek amaçlı ve şehit olan Mehmetçiklerimiz için Şavşat Meslek Yüksekokulu, idareci, akademik personel ve öğrencileri olarak Şavşat İlçe Jandarma Bölük Komutanlığına anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdik.

Yapılan ziyarette İlçe Jandarma Bölük Komutanı Teğmen Alperen Doğanay ve diğer yetkili komutan ve askerler Şavşat MYO Müdürü Öğretim Görevlisi Şennan Arslan, MYO Müdür Yardımcısı Öğretim Görevli Ragıp Ergün, Öğretim Görevlisi Sevgi Demir, Öğretim Görevlisi Özgür Aslan, Öğretim Görevlisi Ali Ağar ve okulun öğrencilerini karşıladı.

Yaklaşık bir saat süren taziye ve Mehmetçiğe destek ziyaretinde okulumuzun idareci, öğretim görevlisi ve öğrencileri olarak getirmiş olduğumuz özel çerçeveli özel baskılı Bayrak tabloyu okul adına Okul Müdürü Şennan Aslan, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Teğmen Alperen Doğanay’a hediye etti.

Günün anısına yapılan anlamlı Bayrak tablo takdimi sonrası Jandarma Bölük Komutanı Teğmen Alperen Doğanay bu ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.